www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 11:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - pacman 

Присуство

Статистика

pacman
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maр 14, 2011 8:29 pm
Последно активенCOLON Саб Oкт 08, 2011 1:15 am
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[ 2 Мислења / 66.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 2 Мислења / 66.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

Ќора риба не вадам...

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum