www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 24, 2021 8:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ivanov 

Присуство

Статистика

ivanov
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
Последно активенCOLON Сре Јан 02, 2019 12:17 pm
Вкупно мислењаCOLON 745
[0.38% од сите мислења / 0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 392 Мислења / 52.62% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Лига 2014
[ 149 Мислења / 20.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum