www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jун 01, 2020 8:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dobre2000 

Присуство

Статистика

dobre2000
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Aпр 07, 2012 9:56 pm
Последно активенCOLON Саб Jул 15, 2017 8:54 am
Вкупно мислењаCOLON 534
[0.27% од сите мислења / 0.18 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 124 Мислења / 23.22% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ПЧИЊА
[ 110 Мислења / 20.60% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37
ЛокацијаCOLON Kumanovo

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum