www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 24, 2022 7:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ace penja 

Присуство

Статистика

ace penja
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 20, 2011 2:59 pm
Последно активенCOLON Вто Maј 22, 2018 8:09 pm
Вкупно мислењаCOLON 673
[0.34% од сите мислења / 0.16 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 104 Мислења / 15.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 38 Мислења / 5.65% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum