www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 02, 2023 1:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aleks.del 

Присуство

Статистика

aleks.del
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aпр 11, 2012 7:45 pm
Последно активенCOLON Пет Jун 22, 2012 3:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мамци и прихрана
[2 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Mamci za Klen
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum