www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maј 16, 2022 2:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - PASKA 

Присуство

Статистика

PASKA
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maр 21, 2011 9:39 pm
Последно активенCOLON Чет Aпр 07, 2016 7:08 am
Вкупно мислењаCOLON 8
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 3 Мислења / 37.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Рибник ДЛАБОКИ ДОЛ
[ 3 Мислења / 37.50% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum