www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 11:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Trasul 

Присуство

Статистика

Trasul
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
Последно активенCOLON Вто Maр 07, 2023 9:02 pm
Вкупно мислењаCOLON 605
[0.31% од сите мислења /0.14 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[173 Мислења /28.60% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[41 Мислења /6.78% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 34

Потпис

Carp fishing...i love it !

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum