www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 19, 2022 12:36 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Trasul 

Присуство

Статистика

Trasul
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
Последно активенCOLON Вто Јан 19, 2021 6:04 pm
Вкупно мислењаCOLON 605
[0.31% од сите мислења / 0.17 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 173 Мислења / 28.60% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 41 Мислења / 6.78% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 32

Потпис

Carp fishing...i love it !

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum