www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maј 29, 2023 7:47 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - okiribar 

Присуство

Статистика

okiribar
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
Последно активенCOLON Саб Aвг 25, 2018 8:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 2299
[1.16% од сите мислења /0.57 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[813 Мислења /35.36% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[148 Мислења /6.44% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 52
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха

Потпис

Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum