www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 24, 2022 8:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dusan.momcilovic 

Присуство

Статистика

dusan.momcilovic
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 23, 2011 10:01 pm
Последно активенCOLON Пон Oкт 24, 2016 8:37 pm
Вкупно мислењаCOLON 23
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[ 13 Мислења / 56.52% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Власинско језеро - Србија
[ 13 Мислења / 56.52% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЗанимањеCOLON ribar i dr...
ЛокацијаCOLON Vlasinsko jezero, SRB

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum