www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Сеп 19, 2019 4:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Digitech 

Присуство

Статистика

Digitech
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 9:26 am
Последно активенCOLON Сре Сеп 18, 2019 8:23 am
Вкупно мислењаCOLON 382
[0.19% од сите мислења / 0.12 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 146 Мислења / 38.22% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Морски риболов
[ 65 Мислења / 17.02% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Pristina

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum