www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Digitech 

Присуство

Статистика

Digitech
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 9:26 am
Последно активенCOLON Чет Oкт 20, 2022 11:41 am
Вкупно мислењаCOLON 384
[0.19% од сите мислења /0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[148 Мислења /38.54% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Морски риболов
[65 Мислења /16.93% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Pristina

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum