www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2019 5:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - mala maca 

Присуство

Статистика

mala maca
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 12:21 pm
Последно активенCOLON Вто Aпр 09, 2019 8:42 pm
Вкупно мислењаCOLON 186
[0.09% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[ 43 Мислења / 23.12% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Власинско језеро - Србија
[ 42 Мислења / 22.58% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum