www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 10:33 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sasoj 

Присуство

Статистика

sasoj
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 30, 2012 7:40 pm
Последно активенCOLON Вто Maр 26, 2019 4:07 pm
Вкупно мислењаCOLON 583
[0.30% од сите мислења / 0.20 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 218 Мислења / 37.39% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 47 Мислења / 8.06% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

[ img ]
[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum