www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 4:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - marks 

Присуство

Статистика

marks
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
Последно активенCOLON Чет Oкт 31, 2019 11:37 am
Вкупно мислењаCOLON 3008
[1.52% од сите мислења /0.67 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[2368 Мислења /78.72% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[466 Мислења /15.49% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

CARPE DIEM

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum