www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Дек 06, 2019 1:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Petrakki 

Присуство

Статистика

Petrakki
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
Последно активенCOLON Пон Дек 02, 2019 11:33 am
Вкупно мислењаCOLON 243
[0.12% од сите мислења / 0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 41 Мислења / 16.87% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Морско спин дружење
[ 9 Мислења / 3.70% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 36
ЛокацијаCOLON Маврово

Потпис

If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum