www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:33 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Raghnar 

Присуство

Статистика

Raghnar
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maј 29, 2022 11:06 pm
Последно активенCOLON Пон Jун 06, 2022 11:31 am
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[2 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON АКУМУЛАЦИЈА-ПРИЛЕП
[2 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum