www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:47 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Bobi_Brada 

Присуство

Статистика

Bobi_Brada
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
Последно активенCOLON Сре Сеп 22, 2021 12:26 am
Вкупно мислењаCOLON 2236
[1.13% од сите мислења /0.50 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[421 Мислења /18.83% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[147 Мислења /6.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 64
ИнтересиCOLON РадиоАматер Z31B,
R/C авио - бродо моделарство,
Риболов (крап, сом, мрена),
ЗанимањеCOLON Електроника
Телекомуникации
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum