www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 2:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Karlo 

Присуство

Статистика

Karlo
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Aпр 05, 2011 12:33 pm
Последно активенCOLON Саб Aпр 13, 2019 7:24 am
Вкупно мислењаCOLON 66
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 12 Мислења / 18.18% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА
[ 7 Мислења / 10.61% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum