www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 4:54 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - g.cuculoski 

Присуство

Статистика

g.cuculoski
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jун 18, 2012 10:22 am
Последно активенCOLON Саб Дек 22, 2018 5:33 pm
Вкупно мислењаCOLON 2221
[1.13% од сите мислења /0.50 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[868 Мислења /39.08% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје
[530 Мислења /23.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ИнтересиCOLON Ribolov
ЗанимањеCOLON Planer
ЛокацијаCOLON Skopje , Macedonia

Потпис

MATCH TEAM SV. STEFAN - OHRID

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum