www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 4:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - $DARE$ 

Присуство

Статистика

$DARE$
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
Последно активенCOLON Пон Јан 07, 2019 9:37 pm
Вкупно мислењаCOLON 1221
[0.62% од сите мислења /0.25 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[341 Мислења /27.93% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[52 Мислења /4.26% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ИнтересиCOLON Бев инфициран, а сега и дебело заразен од р’ѓавиот спин риболов...
ЗанимањеCOLON Посетител на : реки и езера, кафани и дискотеки, форуми и сајтови поврзани со риболов, и сите рибарски трач седенки кај што главно мезе е тазе риба и ладен шприцер !!! :)
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода

Потпис

Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum