www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 9:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - robert 

Присуство

Статистика

robert
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 03, 2012 3:04 am
Последно активенCOLON Пон Oкт 23, 2017 8:11 pm
Вкупно мислењаCOLON 129
[0.07% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 68 Мислења / 52.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Фонтана, Базенче или (KOI Fish Pond)
[ 12 Мислења / 9.30% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
YAHOOCOLON Испрати YIM порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 26
ЛокацијаCOLON Kumanovo

Потпис

Големата риба во мала вода не живее

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum