www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 20, 2019 8:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - mesiah 

Присуство

Статистика

mesiah
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 1:28 pm
Последно активенCOLON Чет Сеп 19, 2019 12:03 pm
Вкупно мислењаCOLON 275
[0.14% од сите мислења / 0.11 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Параболици
[ 51 Мислења / 18.55% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[ 25 Мислења / 9.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum