www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Ное 14, 2019 3:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Swordfish 

Присуство

Статистика

Swordfish
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Aпр 29, 2011 8:18 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 08, 2019 11:05 am
Вкупно мислењаCOLON 108
[0.05% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 24 Мислења / 22.22% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ТИКВЕШКО ЕЗЕРО
[ 20 Мислења / 18.52% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 51
ИнтересиCOLON Lov i ribolov

Потпис

Блазе си им на Кинезите, каде и да одат купуваат домашни производи :)))

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum