www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 11, 2021 6:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vasil 

Присуство

Статистика

vasil
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 3505
[1.78% од сите мислења / 0.96 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 839 Мислења / 23.94% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[ 101 Мислења / 2.88% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum