www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 9:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Marko_K 

Присуство

Статистика

Marko_K
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 1:26 am
Последно активенCOLON Чет Jун 11, 2020 3:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 28
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 8 Мислења / 28.57% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Mamci za Klen
[ 7 Мислења / 25.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum