www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 4:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Tvrdko 

Присуство

Статистика

Tvrdko
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
Последно активенCOLON Пет Ное 16, 2018 12:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 923
[0.47% од сите мислења /0.21 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[143 Мислења /15.49% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ТИРОЛСКО ДРВЦЕ
[59 Мислења /6.39% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum