www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aвг 05, 2021 7:46 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - cakule 

Присуство

Статистика

cakule
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
Последно активенCOLON Чет Дек 12, 2019 12:19 am
Вкупно мислењаCOLON 255
[0.13% од сите мислења / 0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Вештачки мушички
[ 114 Мислења / 44.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушички - cakule
[ 78 Мислења / 30.59% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ИнтересиCOLON Fly fishing, Paragliding and Snowboarding
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum