www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:56 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Spaiva 

Присуство

Статистика

Spaiva
Модератор
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
Последно активенCOLON Сре Феб 27, 2019 5:02 pm
Вкупно мислењаCOLON 6956
[3.52% од сите мислења /1.44 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44

Потпис

CT Asterix & Obelix

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum