www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 5:04 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Boris 

Присуство

Статистика

Boris
Админ
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
Последно активенCOLON Пет Jун 28, 2019 10:57 am
Вкупно мислењаCOLON 4637
[2.35% од сите мислења /0.92 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[730 Мислења /15.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[168 Мислења /3.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ИнтересиCOLON -------------------
www.ribar.com.mk
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum