www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 25, 2020 1:56 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Besim 

Присуство

Статистика

Besim
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Oкт 12, 2012 3:18 pm
Последно активенCOLON Нед Сеп 20, 2015 12:04 pm
Вкупно мислењаCOLON 143
[0.07% од сите мислења / 0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мушичарење општо, техники и натпревари
[ 47 Мислења / 32.87% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје
[ 28 Мислења / 19.58% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 36
ЗанимањеCOLON Fly Fishing
ЛокацијаCOLON Skopje - Saraj

Потпис

Не оди по туѓите чекори, бидејќи нема да оставиш трага .

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum