www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 8:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - deni79 

Присуство

Статистика

deni79
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maј 30, 2011 11:28 pm
Последно активенCOLON Нед Jул 14, 2019 8:40 pm
Вкупно мислењаCOLON 59
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[19 Мислења /32.20% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON koncesii 2012
[14 Мислења /23.73% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum