www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 05, 2020 11:04 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - erlik 

Присуство

Статистика

erlik
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maј 31, 2011 9:47 am
Последно активенCOLON Вто Јан 15, 2019 2:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 11
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на штука
[ 5 Мислења / 45.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON FIIISH
[ 5 Мислења / 45.45% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ИнтересиCOLON Spining

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum