www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jун 06, 2020 1:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - galic 

Присуство

Статистика

galic
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 10, 2012 9:58 am
Последно активенCOLON Нед Maр 24, 2019 6:29 pm
Вкупно мислењаCOLON 6
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 3 Мислења / 50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЦРНА РЕКА
[ 3 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum