www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 8:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - makedonium 

Присуство

Статистика

makedonium
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
Последно активенCOLON Вто Oкт 15, 2019 8:43 am
Вкупно мислењаCOLON 356
[0.18% од сите мислења / 0.12 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 88 Мислења / 24.72% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 24 Мислења / 6.74% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 36
ИнтересиCOLON Ribarenjeee i Borba protiv Kletite ribokradci
ЗанимањеCOLON R I B A R,
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -

Потпис

Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum