www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 1:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - sinooksk

Присуство

Статистика

sinooksk
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Вто. Ное. 20, 2012 7:24 am
Последно видено: Сре. Сеп. 19, 2018 4:08 pm
Вкупно мислења: 739
[0.34% од сите мислења / 0.33 мислења на ден]
Нај-активен форум: Репортажа од мојот излет
[ 119 Мислења / 16.10% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Со каков чамец ловиме
[ 32 Мислења / 4.33% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Години: 39
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron