www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 8:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sinooksk 

Присуство

Статистика

sinooksk
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
Последно активенCOLON Сре Maр 06, 2019 1:33 pm
Вкупно мислењаCOLON 684
[0.35% од сите мислења / 0.27 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 121 Мислења / 17.69% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Со каков чамец ловиме
[ 32 Мислења / 4.68% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40

Потпис

I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum