www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Oкт 01, 2020 10:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - busavce 

Присуство

Статистика

busavce
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 26, 2012 12:57 am
Последно активенCOLON Сре Maј 13, 2020 1:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 138
[0.07% од сите мислења / 0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 33 Мислења / 23.91% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Лига 2014
[ 8 Мислења / 5.80% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35
ЛокацијаCOLON Богданци

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum