www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 8:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - FisherKing 

Присуство

Статистика

FisherKing
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
Последно активенCOLON Чет Сеп 19, 2019 9:41 pm
Вкупно мислењаCOLON 1119
[0.57% од сите мислења / 0.34 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[ 157 Мислења / 14.03% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[ 57 Мислења / 5.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON Аеродром

Потпис

Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum