www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:48 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - FisherKing 

Присуство

Статистика

FisherKing
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
Последно активенCOLON Нед Jун 19, 2022 9:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 1119
[0.57% од сите мислења /0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[157 Мислења /14.03% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[57 Мислења /5.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ЛокацијаCOLON Аеродром

Потпис

Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum