www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 29, 2023 10:31 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Sportex 

Присуство

Статистика

Sportex
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
Последно активенCOLON Чет Oкт 25, 2018 3:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 1142
[0.58% од сите мислења /0.25 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[605 Мислења /52.98% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2016
[119 Мислења /10.42% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum