www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 4:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - galb 

Присуство

Статистика

galb
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 8:49 am
Последно активенCOLON Нед Oкт 30, 2016 10:38 pm
Вкупно мислењаCOLON 42
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[10 Мислења /23.81% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Бојла или Пченка
[5 Мислења /11.90% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Strumica

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum