www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 4:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Bobi 

Присуство

Статистика

Bobi
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 1:58 pm
Последно активенCOLON Пон Дек 16, 2019 8:42 pm
Вкупно мислењаCOLON 282
[0.14% од сите мислења /0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[84 Мислења /29.79% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[21 Мислења /7.45% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37
ИнтересиCOLON Компјутери, кикбокс, риболов.
ЗанимањеCOLON Електроинженер
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

Дајте му на човек риба и тој ќе има храна за еден ден, научете го како да фаќа рибa и сте се ослободиле од него за целиот викенд

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum