www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 02, 2021 5:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - jontra_man 

Присуство

Статистика

jontra_man
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 6:08 pm
Последно активенCOLON Сре Aпр 03, 2013 9:55 pm
Вкупно мислењаCOLON 13
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Одам на излет (каде,кога)
[ 8 Мислења / 61.54% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Викенд 15-16.01.2011
[ 4 Мислења / 30.77% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum