www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2019 5:17 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - limun75 

Присуство

Статистика

limun75
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
Последно активенCOLON Чет Jул 18, 2019 2:54 pm
Вкупно мислењаCOLON 1527
[0.77% од сите мислења / 0.52 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 265 Мислења / 17.35% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 82 Мислења / 5.37% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum