www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 18, 2024 12:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - limun75 

Присуство

Статистика

limun75
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
Последно активенCOLON Вто Aпр 27, 2021 11:25 am
Вкупно мислењаCOLON 1530
[0.78% од сите мислења /0.32 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[265 Мислења /17.32% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[82 Мислења /5.36% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 49
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum