www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aвг 07, 2020 5:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - DavidRibar 

Присуство

Статистика

DavidRibar
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
Последно активенCOLON Пон Maј 04, 2020 8:01 pm
Вкупно мислењаCOLON 99
[0.05% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 15 Мислења / 15.15% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Јавен повик за доделување на концесии 2018
[ 9 Мислења / 9.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 21
ЛокацијаCOLON Свети Николе

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum