www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 26, 2023 11:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - CASPERSKY 

Присуство

Статистика

CASPERSKY
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:02 am
Последно активенCOLON Вто Феб 01, 2022 9:47 am
Вкупно мислењаCOLON 226
[0.11% од сите мислења /0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[120 Мислења /53.10% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[24 Мислења /10.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 53
ЛокацијаCOLON STRUMICA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum