www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Krki 

Присуство

Статистика

Krki
Ветеран
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
Последно активенCOLON Пет Jун 23, 2023 2:23 pm
Вкупно мислењаCOLON 5485
[2.78% од сите мислења /1.15 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 45

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum