www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 23, 2020 12:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vega 

Присуство

Статистика

vega
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 27, 2013 2:16 pm
Последно активенCOLON Сре Феб 19, 2020 9:31 am
Вкупно мислењаCOLON 51
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 21 Мислења / 41.18% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 21 Мислења / 41.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum